3D Artist

A colormass egy fiatal, díjnyertes cég, amely célja a hagyományos enteriőr- és termékfotózás helyettesítése a legújabb vizualizációs technológiák használatával, különös hagsúlyt fektetve a valósághű ábrázolásmódra. Munkáink témája főként bútorok és egyéb berendezési tárgyak vizualizációja individuálisan kialakított belső terekben.

Azonnali kezdéssel keresünk új munkatársat teljes munkaidőben a budapesti csapatunk erősítésére az alábbi feltételek mellett.

Feladatok

  • Modellezés vagy textúrázás/shadelés
  • Új technikák elsajátítása

Követelmények

  • Magas motiváció, önfegyelem és vágy az állandó szakmai fejlődés iránt
  • Precíz, teljességre törekvő munkavégzés

Előnyök

  • 3ds Max ismerete
  • Corona Renderer, Marvelous Designer, ZBrush ismerete
  • Photoshop ismerete
  • Több éves tapasztalat modellezés vagy shadelés terén

Amit mi kínálunk

  • Része és alakítója lehetsz egy technológiai revolúciónak
  • Dinamikus, ösztönző cégkultúra egy kihívásokkal teli vízióval
  • Állandó szakmai fejlődés és tanulás a tapasztaltabb munkatársaktól
  • Versenyképes fizetés

Jelentkezési feltételek

Jelentkezésed a jobs-kukac-colormass.com címre küldd a következő információkkal:

  • Amerikai típusú önéletrajz
  • Körülbelüli nettó fizetési igény
  • Portfólió

Az email tárgyának “3D Artist“-ot add meg. Kérdések esetén kérlek lépj kapcsolatba velünk a +49 30 6920 6200 1 telefonszámon vagy a fent említett email címen.